Nadstandardní vybavení.

Pokud si přejete doplnit standardní sadu Wood-Line, máte možnost vybírat z rozsáhlé nabídky našeho příplatkového příslušenství.
Nebojte se posunout limity vaší fantazie při návrhu rodinného bazénu a vyberte si výbavu podle vašeho přání jako je například:

  • bazénový lem,
  • vodopád,
  • světlo,
  • protiproud,
  • a další ...

Výběr z příplatkového příslušenství Wood-Line

Stěna bazénu z exotického dřeva Za příplatek nabízíme stěnovou konstrukci bazénu v provedení z africké dřeviny Bilinga. Toto exotické dřevo se vyznačuje vynikající přirozenou odolností a bez jakéhokoliv ošetření je lze použít pro IV. třídu ohrožení. Na konstrukci bazénu y exotického dřeva poskytujeme záruku 15 let.

Vnitřní schody nejen zvýší komfort vstupu do bazénu, mohou také sloužit k posezení nebo ke hrám malých neplavců na stupni s mělkou hloubkou. Konstrukce vnitřního schodiště je vyrobena z tlakově impregnované borovice, bazénová fólie je přímo ve výrobě upravena a svařena podle objednaného umístění schodiště.

schody ecscawood rohové
Rohové schody Escawood

Tento typ schodiště lze použít u modelů, které mají alespoň na jedné straně pravoúhlé zakončení. Ze standardních variant se toto schodiště hodí pro modely Classy, Fidji a Bahia. Jedná se o třístupňové schody (maximální šířky stupňů 49 cm, 29 cm a 29 cm), spodní hrana schodiště se nachází cca 138 cm od rohu bazénu.
Rohové schodiště nabízí omezenou možnost posezení, díky svému umístění však zachovává plnou plaveckou délku bazénu.

schody ecscawood rovné
Rovné schody Escawoood

Jsou umístěny přes celou šířku bazénu a mohou být provedeny v pravoúhlém i zaobleném zakončení. Nejvyšší stupeň má šířku od 29 cm do 77 cm (podle modelu), dva nižší stupně mají šířku á 29 cm. Rovné schodiště poskytuje největší prostor pro posezení a hry malých dětí, současně však zabírá jedno zakončení bazénu. Při požadavku na kondiční plavání je nutno s tímto počítat.

schody ecscadeck

Na objednávku je možno v rámci našich výrobních možností navrhnout vnitřní schodiště na míru podle představ zákazníka. V případě zájmu s námi prosím konzultujte technické parametry a cenovou kalkulaci.

schody venkovni

Venkovní vstupní žebříkové schody z impregnovaného dřeva pro bazény osazené jako nadzemní. Žebřík je odnímatelný, lze tedy zamezit nežádoucímu vstupu malých dětí do nadzemního bazénu. Při částečném zapuštění je možno délku žebříku upravit.

Kovové výztuhy pro nadzemní dřevěný bazén

V případě osazení bazénu více než 30 cm nad úroveň okolního terénu je nutno u většiny modelů použít ocelové pozinkované výztuhy pro zajištění stability bočních stěn. Dodáváme včetně obložení z impregnovaného dřeva, kovová výztuha tedy nijak nenarušuje vzhled bazénu. Počet a umístění výztuh najdete v dokumentaci pro stavební přípravu, dodáváme v předstihu, aby bylo možno výztuhy zabudovat do podkladní desky bazénu.

bazenove-svetlo

Možnosti:

  • Podhladinové LED osvětlení 42 W/ 2100 lm
  • Vícebarevné podhladinové LED osvětlení
  • Dálkové ovládání pro podhladinové osvětlení
skimmer design
Skimmer Design

Dotek designera ve vašem bazénu:
Materiál ABS ošetřený proti UV záření, hydrodynamický profil pro lepší průtok, odstranění úhlů pro lepší boční sání, zpětná klapka, výstup pro přeliv.

skimmer flow
Skimmer Flow

Široký praktický skimmer:
Široké ústí (70 cm), podporuje sání většího množství vody z povrchu, což vede k vyšší účinnosti a čistší vodu. Zpětná klapka, výstup pro přeliv.

bazenovy-vodopad

Přizpůsobte si bazén pomocí vodopádu, plochý proud vody široký 60 cm je krásný jak pro oči, tak oceníte uklidňující zurčení vody.

bazenovy-protiproud

Pro všechny ty co si přejí mít opravdu plavecký bazén.

Dřevěný domek na bazénovou technologii
Uzavřený domek na technologii

Prostorný domek půdorysných rozměrů 103 x 140 cm s pultovou střechou v. 114 – 124 cm. Slouží k umístění pískové filtrace, rozvaděče a případných systémů pro automatickou úpravu vody. Není vhodný pro umístění tepelného čerpadla. Tloušťka stěny je 17 mm, vyrobeno z tlakově impregnovaného dřeva, střecha je z odolné desky Bétonplex®.

domek  na filtraci
Domek na technologii s posuvnými dveřmi

Vyrábíme na míru, díky šikmým lamelám je možno dovnitř umístit také tepelné čerpadlo. Dřevo je upraveno pouze nátěrem, není impregnováno. Obvyklý rozměr pro sestavu písková filtrace + tepelné čerpadlo = 100 x 250 x 120 cm.

šachta na protiproud
Šachta na protiproud

Šachta pro umístění protiproudu při nadzemním osazení bazénu, nelze použít pro zapuštění do země.

letni-folie Kvalitní letní krycí bublinková fólie tloušťky 400 µ s obvodovým zpevněním
Sada pro údržbu bazénu (kartáč, síťka, manuální bazénový vysavač, Cl/pH tester).

Pro dokonalý komfort můžete doplnit svůj bazén o systémy pro úpravu vody, ohřev vody, zakrytí bazénu a jiné. Viz
.