Výrobce bazénů Wood Line

Naši dlouholetou spolupráci s belgickou značkou Wood-Line jsme od roku 2018 doplnili vlastní koncepcí dřevěných bazénů BASPA-WOOD, vyráběných v novém závodě polské společnosti ABATEC.

Oba naši dodavatelé mají s prací se dřevem mimořádně bohaté zkušenosti. Disponují moderními výrobními kapacitami ve Francii a v Polsku s automatizovanými postupy ve všech fázích výroby: navrhování, řezání a úpravy dřeva na speciálních strojích, výroba tesařských spojů a speciálních dílů.

Konstrukční materiál námi dodávaných bazénů je vyroben ze severské borovice pocházející z oblastí situovaných severně od 57. rovnoběžky. Díky svému původu má toto dřevo vynikající přirozenou pevnost a trvanlivost ve srovnání s jinými typy dřevin z mírnějších oblastí. Vybíráme si pouze dřevo, které roste velmi pomalu a má proto vysokou hustotu a jeho excelentní kvalita pochází z náročných klimatických podmínek.

Všechny dřevěné konstrukční profily našich bazénů jsou před dodáním tlakově impregnovány v autoklávech pro třídu rizika IV. Toto ošetření zaručuje mnohaletou životnost dřeva i ve vysoce rizikovém prostředí, kdy je v trvalém kontaktu se sladkou vodou. Díky tomuto důkladnému ošetření můžeme poskytnout až desetiletou záruku proti hnilobě a dřevokazným houbám.

Podrobné informace o našich dodavatelích najdete na jejich stránkách:

Naši výrobci dřevěných bazénů

Naši dodavatelé bazénových technologií a příslušenství