Existuje celá řada důvodů, proč si každý rok tisíce evropských zákazníků zvolí značkový dřevěný bazén. Zde Vám předkládáme některé z nich:

dřevěný bazén Wood-Line

Osvědčený stavební materiál
Dřevo je po staletí používaný a osvědčený stavební materiál, jehož vynikající přirozená odolnost může být vhodným ošetřením dále znásobena.
Izolační schopnost
Stěna dřevěného bazénu tl. 45 mm má výbornou tepelně-izolační schopnost a umožní udržet požadovanou teplotu vody i při nadzemní instalaci mnohem lépe než jiné materiály.
Snadná integrace
Dřevěný bazén lze snadno integrovat do jakéhokoliv prostředí: pět standardních modelů nebo řešení na míru, ve všech případech lze volit osazení od plně zapuštěného až po nadzemní bazén, tuto možnost obzvláště oceníte ve svažitém terénu.
Navazující dřevěná terasa
Pokud chcete u bazénu zřídit pláž, je zcela přirozenou volbou navazující dřevěná terasa, která užitné a estetické vlastnosti vašeho dřevěného bazénu ještě znásobí.

Krása
Po prohlédnutí naší fotogalerie budete jistě souhlasit s tvrzením, že dřevěný bazén je jednou z nejkrásnějších variant pro rodinný bazén v jakémkoliv typu zahrady.
Omezený přístup?
Jestliže máte omezený přístup na pozemek, je dřevěný bazén správnou volbou, je koncipován jako montážní stavebnice a veškeré potřebné součásti je možno snadno pronést běžnými dveřmi např. přes obytnou část řadového rodinného domu.
Snadná montáž
Dřevěný bazén nevyžaduje náročnou stavební přípravu, jeho montáž je rychlá a jednoduchá, zpravidla se můžete začít koupat do týdne od zahájení instalace.
Individuální přístup
Protože je situace na každém pozemku jiná, volíme vždy individuální přístup tak, abychom využili vše, co technologie dřevěných bazénů nabízí, a pro vaši konkrétní situaci navrhli optimální řešení.

Obnovitelný zdroj
Použití dřeva jako obnovitelného zdroje s certifikací PEFC znamená minimální zátěž pro životní prostředí a ekologicky šetrný přístup.
Možnost přestěhování
Přestože je životnost dřevěného bazénu plánována na více než dvacet let, může v budoucnu nastat situace, kdy už nebude využíván – jeho demontáž a případné přestěhování je přitom mnohem jednodušší než u jakékoliv jiné technologie.