bazén longhi
Využijte našeho bezplatného poradenství ve fázi přípravy Vašeho projektu. Pomůžeme Vám najít optimální řešení pro Vaše požadavky a zpracujeme nezávaznou nabídkovou studii.

Konzultace

Zaujaly Vás informace z našich stránek a potřebovali byste rychlou odpověď na některé otázky? Ozvěte se nám e-mailem nebo telefonicky, Vaše dotazy rádi zodpovíme. Aktuální kontaktní informace naleznete na:

Pokud má Váš záměr již konkrétnější obrysy a přejete si podrobnou telefonickou konzultaci, zanechte nám prosím Vaše telefonní číslo a dobu, kdy si přejete, abychom Vám zavolali. Čas Vám potvrdíme sms zprávou a v dohodnutou hodinu se Vám ozveme a vše v klidu probereme.


Osobní schůzka

Dřevěné bazény Wood-Line nabízejí mimořádnou variabilitu a širokou škálu doplňků. Pro nalezení té nejlepší varianty pro Vaši zahradu, která současně splní Vaše přání a požadavky, je nejvhodnější osobní schůzka na místě plánované instalace bazénu. Rádi přijedeme v termínu, který se Vám bude hodit, na místě Vám představíme vzorky používaných materiálů a zodpovíme Vaše dotazy. Vše je zdarma a nezávazně, stačí se nám ozvat nebo třeba vyplnit poptávkový formulář:

Setkat se můžeme také v naší vzorkové prodejně v Moravanech u Brna. Zde si můžete navíc prohlédnout vzorek dřevěného bazénu Wood-Line a také další nabízený sortiment. Abychom se Vám mohli věnovat, prosíme o sjednání termínu předem, požadavek ve formuláři Vám co nejdříve potvrdíme.


Cenová nabídka

Telefonický rozhovor, fotodokumentace zaslaná e-mailem nebo osobní jednání jsou důležitým podkladem pro zpracování podrobné cenové nabídky. Na základě uvedených vstupů ji pro Vás rádi připravíme, rozhodnutí pak bude na Vás.


Vizualizace

Pokud by vám v rozhodování pomohla představa, jak bude bazén na vašem pozemku vypadat, můžeme pro vás zhotovit jednoduchou vizualizaci.